Albume foto

Școala cu clasele I-IV Siretu Mărășești-Vrancea
  • Excursie ¨Să ne cunoaștem țara!¨

265 Excursie ¨Să ne cunoaștem țara!¨
    Ziua de 13 iulie 2012 a fost una fericită pentru elevii premianți ai Școlii nr. 3 Siretu Mărășești. Ei au fost participanții interesantei excursii organizată pentru ei de un grup de tineri cu suflet mare și cu inițiativă: Andreea Paraschiv, Mihaela Iorgulescu, Cosmin Gheorghe și alții, ajutați de sponsori precum SC Maguay Impex SRL și Sind Tour Operator din  București. Menționăm sprijinul cadrelor didactice: Monica Asaftei, Marcela Panait, Claudia Antochi și Rodica Gavrilă care au însoțit elevii cu multă atenție pentru ca aceștia să aibă o zi memorabilă.
  • JOBS DAY

13 JOBS DAY
          Elevii clasei a III-a A, sub îndrumarea doamnei învățătoare Mihalcea Daniela, au derulat, în săptămâna „Să știi mai multe, să fii mai bun!”, activitatea Jobs Day, din cadrul programelor Junior Achievement.
  • Activități desfășurate la Grădinița "Lizuca"

57 Activități desfășurate la Grădinița "Lizuca"
    Suntem harnici, suntem talentați și dorim să ne cunoașteți: preșcolarii de la Grădinița "Lizuca"!

Make a free website with emyspot.com - Report abuse